8 sierpnia 2011

Wyzwaniowo...

Uwaga dużo będzie, najpierw nie było jak robić zdjęcia a później burza popsuła modem i netu nie ma :(. Wrzucam hurtem to co stworzyłam ostatnio :)
Od długiego czasu chodziło za mną stworzenie budki dla ptaszków. Słodkiej delikatnej ptaszkowej chałupki. I wpadłam na szalony pomysł - budkowej zakładki książkowej. Połączyłam moją zachciewajkę z wyzwaniem na Craft4you . Bardzo ciekawym wyzwaniem w którym wykonujemy 4 prace. Nietypowe wytyczne, a że takowe bardzo lubię postanowiłam wziąść udział. Oto zakładka do książki.

  
Materiały:  papiery  z ILS, szpileczka i ćwieki z Świat Pasji, tusz "Distress Ink Walnut Statin"  z  craft4you , dziurkacz MS - Branch  z ArtPasje, puder do embossingu distress - walnut stain z scrap.com.pl
detale w galerii picasa

Następna w kolejności jest ślubna karteczka, w kolorze fioletu. Przestrzenna - moja ulubiona forma. Następne ciekawe wyzwanie Craft4you.
  
Materiały: dziurkacz MS Punch Lace Trim oraz kwiatuszki  z Scrappo , papier Vineyeard - papier 4  z Lemonade, cwiek latarniowy, preparat cracle z scrap.com.pl,
detale w galerii picasa

A do tego małe formy także wyzwanie w Craft4you. Długo myślałam nad tym zadaniem miałam mnóstwo pomysłów. Chciałam zrobić coś dla siebie ślicznego żebym mogła chodzić głaskać i zachwycać się. I przyszedł czas na przepiękne papiery i Piekielnej Owcy. Do tej pory najchętniej bym je schowała tylko do oglądania tak mi się podobają. Przełamałam się i taka oto powstało takie maleństwo.

Materiały:  papiery   Piekielnej Owcy Head Over Feat z Crafthouse sznureczek z Świat Pasji, tusz "Distress Ink Walnut Statin"  z  craft4you
detale w galerii picasa

12 komentarze :

O rany jakie cuda. Kartka przestrzenna - mistrzostwo, a pudełko zapałczane po prostu zwaliło mnie z nóg! Tyle formy w takim maleństwie - gratuluję!

Przepiękne rzeczy =]
Mnie również złapało za serce małe pudełeczko po zapałkach =]

Piękne prace!! Ostatnie pudełko absolutnie mnie zachwyciło!! :-)

NIESAMOWITE prace! szczególnie urzekła mnie zakładka i to maleńkie pudełeczko :)
jest pod wrażeniem i pomysłu i precyzji wykonania. co tu dużo pisać... ślinię się do ekranu na widok tych piękności :)

Jestem oczarowana wszystkim.
Zakładka budka, małe dzieło sztuki, to samo z zapałczanym szaleństwem.
Kobieto masz złote rączki.
Pozdrawiam

Zakładka prześliczna, ale to pudełeczko - po prostu cacuszko! :)

Jaaaaaaaaa, słów mi zbrakło z wrażenia!

Ale rewelacyjne prace, jesteś kopalnią niebanalnych pomysłów:-)

wszystko jest rewelacyjne....zatkało mnie i oczu oderwać nie mogę:)

Padłam i nie wstanę! pudełeczko zapałczane rewelacja, zakładka tak samo... jak się pozbieram? Wspaniałości!

O mamo. jakie śliczności. Wszystkie Twoje prace wyglądają na takie pracochłonne. Zapraszam do Fan Page na blogu Crafthouse, gdzie można wygrać nagrody i rabaty za linkowanie produktów ze sklepu :) Prowadzimy również nabór do DT :)