16 października 2011

Zimowo, skrząco ...

Od dawna za mną chodził domek, mały biały domek, skrzący się zimowy, ze śniegiem... I tak dalej by trwał w marzeniach gdyby nie konkurs zorganizowany Vernon na Scrappassion.Połączyłam domek z kalendarzem adwentowym. Powstał co prawda trochę większy niż mały bo ma koło 40cm wysokości, ale to dlatego żeby pomieścił słodkości opakowane w gustowne sakiewki. Zimowy ze sopelkami, śniegiem (puchnąca farbka), słodkim dzwoneczkiem. Przy pracy zachwyciłam się przepięknym pudrem. Jeszcze nie widziałam tak pięknego efektu. Skrzy się ślicznie, prawdziwie zimowo. Nie kolorami ale na biało mroźnie. Dostałam go na zlocie w pudełkowej wymianie od Ani - Niebiesko-Okiej. Jestem w nim zakochana, Aniu dzięki trafiłaś rewelacyjnie. :)

Materiały:  tusz z craft4you dzwoneczek  z Świat Pasji, gwiazdki ze Scrapińca, stemple z Scrapki.pl, listki z papieru  ILS Full of color z Crafthouse,
detale w galerii picasa

Edit: Bardzo dziękuję za przemiłe komentarze :) Chciałam odpowiedzieć na kilka pytań jak powstał ten domek. Bazę przygotowałam sama z tektury. Oj nieźle się nakleiłam.:) Później całość pomalowałam białą farbą akrylową ( chyba 3 razy). Puchnąca farbka z której zrobiłam sopelki to Tulip Puffy, zakupiona w kieleckim sklepie plastycznym. Wzrasta po podgrzaniu nagrzewnicą czy opalarką ( ja mam tatową opalarkę). I stempelki Vivy zakupione w tymże sklepie. 

Konkurs jeszcze się nie zakończył i można nadal głosować TUTAJ. Powiem Wam że dziewczyny przygotowały naprawdę przepiękne i pomysłowe kalendarze. Ciężko jest zdecydować, który najpiękniejszy. Warto tam zajrzeć.:)

10 komentarze :

to jest arcydzieło i na pewno o tym wiesz ;) czekałam na t , co ta Funiaa wymyśli na konkurs - jak zwykle dałaś czadu ;) nie zasnę, póki nie zdradzisz, jak i z czego zrobiłaś ten domek!

o ja!!!! ale cudo architektoniczno-scrapowe!!! jest cudny!!! ciekawa jestem,jaki jest duży,albo mały :)pierwsza nagroda murowana !!! :*

Wymiękam... Padłam w zachwycie... JEST ABSOLUTNIE GENIALNY!!

Cudny kalendarz adwentowy! Cały aż promieniuje świąteczno-zimowym klimatem :) i przepięknie się prezentuje!

Jaaaaaaaaa, Ty go nie zrobiłaś, wyczarowałaś jak nic! Tylko skąd różdżkę wytrzasnąć?

Cudowny i magiczny jak nic :)
Pozdrawiam i na cukieraski zapraszam.

Cudeńko! Pomysłowy, perfekcyjnie wykonany, no prrrrawdziwie mrroźno zimowy!!!!
Od dawna szukam takiej puchnącej farbki, zdradź proszę, gdzie ją kupiłaś?
Pozdrawiam :)

Jest absolutnie niesamowity! Dzieło sztuki normalnie! Głosowałam na niego.

świetny ten domek, szczególnie podziwiam precyzję wykonania i bardzo oryginalny daszek!!! no i te sopelki robią niesamowite wrażenie... super jest po prostu!!!